NEINVAZÍVNE OMLADENIE POKOŽKY

Kozmetika Forlle’d

– exkluzívna starostlivosť proti starnutiu o tvár a telo
– luxusné zloženie a viditeľné výsledky
– alternatíva k dermálnym výplniam a injekciám
– individuálny prístup k potrebám klienta
– japonská kvalita, účinnosť a bezpečnosť

FORLLE'D Hyalogy P-effect Reliance Gel

Forlle’d je špičková profesionálna kozmetika z Japonska, ktorá sa sústreďuje na ochranu pokožky proti príznakom stamutia a reštrukturalizáciu pokožky. Forlle’d vo svojich postupoch využíva najmodernejšie technológie a riešenia ocenené Nobelovou cenou, a tak pomáha oddialiť prirodzený proces starnutia a fotostarnutia pokožky. 

 

Produkty Forlle’d obsahujú zložky s nízkou molekulárnou hmotnosťou, ktoré sú schopné regenerovať a omladzovať pokožku na bunkovej úrovni bez injekcií. Unikátny komplex aktívnych zložiek s nízkou molekulárnou hmotnosťou obnovuje štruktúru pokožky a zlepšuje regeneráciu buniek, zvyšuje hydratáciu a detoxikačnú schopnosť pokožky, zlepšuje imunitu pokožky a chráni ju pred iritantmi a alergénmi, normalizuje minerálnu rovnováhu pokožky a urýchľuje proces hojenia.

forlled

Čo dokáže Forlle’d?

Regenerácia dermy a bunková obnova 

Produkty spoločnosti Forle’d kombinujú nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, nízkomolekulárny membránový proteín a ionizované minerály. Táto kombinácia pomáha pokožke lepšie zadržiavať vlhkosť a podporuje proliferáciu buniek, pretože zlepšuje a obnovuje textúru pokožky a urýchľuje regeneráciu buniek na dermálnej úrovni. Zložky produktov sú vysoko kompatibilné s ľudskými bunkami, pomáhajú vytvárať a spájať fibroblasty, čím stimulujú syntézu kolagénu a elastínu.

Vnútorná hydratácia a fyziologická biostimulácia 

Vedci spoločnosti Forlle’d vyvinuli nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ktorá dokáže prekonať kožnú bariéru a preniknúť hlboko do dermy, kde stabilizuje extracelulárne prostredie tým, že zabraňuje dehydratácii, stimuluje syntézu kolagénu a elastínu, znižuje vonkajší tlak a podporuje prirodzenú antioxidačnú aktivitu pokožky.

Detoxikácia a ochrana pred voľnými radikálmi 

Vedci spoločnosti Forlle’d vyvinuli nízkomolekulárnu platinu, ktorá odoláva všetkým formám aktívneho kyslíka a kontroluje proces fotostarnutia pokožky tým, že zlepšuje jej antioxidačné schopnosti, čím nomáha redukovať problémy spôsobené akumuláciou voľných radikálov a poklesom bunkovej aktivity. Ionizovaná platina stimuluje oscilácie fibroplastov, vďaka čomu majú produkty na báze platiny výrazný detoxikačný účinok a sú vynikajúcim pomocníkom v boji proti hyperpigmentácii rôznych pôvodov.

Ochrana pokožky a oprava lipidovej bariéry

Produkty Forlle’d obsahujú nízkomolekulárne ceramidy, ktoré sú maximálne kompatibilné s ľudskými kožnými bunkami. Ceramidy tvoria ochrannú bariéru pokožky, ktorá zabraňuje nadmernej strate vody v dôsledku odparovania a udržuje bunky epidermálnej vrstvy neporušené. Produkty Forlle’d obnovujú prirodzenú funkciu lipidovej bariéry a kožnej bariéry, a v pokožke udržujú optimálnu hladinu vlhkosti.

Minerálna rovnováha

Vedci spoločnosti Forlle’d predstavili širokej verejnosti nový prístup k udržiavaniu minerálnej rovnováhy v pokožke, čo je nevyhnutné pre správnu fyziologickú aktivitu kožných buniek. Unikátna nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (5 nm) v produktoch Forlle’d v kombinácii s esenciálnymi nerozpustnými dvojmocnými minerálmi (vápnik, zinok, horčík, železo, atď.) obnovuje minerálnu rovnováhu hlbokých vrstiev kože.

Prednosti a účinky

Viditeľný regeneračný účinok a zlepšenie štruktúry pokožky 

Aktívne zložky v produktoch Forlle’d zlepšujú spôsob fungovania pokožky, obnovujú jej štruktúru, regenerujú a revitalizujú ju na bunkovej úrovni. Výsledok je viditeľný už po prvej aplikácii. Stabilný viditeľný účinok sa dosiahne už po 1 týždni bežného používania, po 28 dňoch sú viditeľné zmeny v kvalite pokožky, po 2 mesiacoch použivania sa dostavia vynikajúce dlhotrvajúce výsledky.

Prirodzená biostimulácia a dlhotrvajúca hydratácia pokožky 

Starostlivo vybrané nízkomolekulárne zložky v kozmetických prípravkoch spoločnosti Forlle’d aktivujú procesy prirodzenej regenerácie pokožky na bunkovej úrovni, poskytujú jej hlbokú hydratáciu, stimulujú syntézu kolagénu a elastínu, znižujú vonkajší tlak a podporujú prirodzenú antioxidačnú aktivitu pokožky.

Oddialenie starnutia pokožky 

Produkty Forlle’d boli vyvinuté tak, aby omladzovali pokožku zvnútra. Kombinácia nízkomolekulárnych zložiek vo výrobkoch Forlle’d kontroluje mechanizmy prirodzeného starnutia a fotostarnutia pokožky. Všetky produkty Forlle’d sú založené na patentovanej nízkomolekulárnej kyseline hyalurónovej, ktorej molekuly sú tak malé, že sú schopné preniknúť hlboko do dermy a stabilizovať extracelulárne prostredie tým, že bránia dehydratácii pokožky, stimulujú syntézu kolagénu a elastínu, znižujú vonkajší tlak a podporujú prirodzenú antioxidačnú aktivitu pokožky. lonizovaná nízkomolekulárna platina odoláva všetkým formám aktívneho kyslíka a reguluje hlavné biochemické reakcie, ktoré sa podieľajú na procese starnutia pokožky. Nízkomolekulárne ceramidy obnovujú prirodzenú lipidovú bariéru a obranyschopnosť pokožky. 

Obnova minerálnej rovnováhy pokožky 

Produkty Forlle’d obsahujú ionizované minerály, ktoré sú schopné v pokožke udržiavať minerálnu rovnováhu a urýchiť proces hojenia. Ionizovaný vápnik okrem svojej dôležitej úlohy pri prenose účinných látok cez bunkovú membránu je nenahraditeľným pomocníkom aj pri stabilizácii bazálnych buniek epidermy a bazálnych membrán. lonizovaný horčík a zinok prispievajú k minerálnej rovnováhe pokožky a aktivujú enzýmy závislé od minerálov, ktoré riadia a urýchľujú proces hojenia. 

Osvedčená účinnosť proti starnutiu 

V marci 2012 uskutočnila nezávislá dermatologická výskumná organizácia v Nemecku test účinnosti kozmetických produktov spoločnosti Forlle’d. Testy dokázali viditeľnú účinnosť produktov bojujúcich proti starnutiu. Testy účinnosti zahŕňali hodnotenie hladiny hydratácie kože, podpory elasticity, úrovne erytému a hĺbky vrások. Dvojmesačné denné používanie produktov Forlle’d preukázalo výrazné zvýšenie hydratácie pokožky až o 96% a zlepšenie jej elasticity až o 55%, zatial čo hĺbka vrások sa znížila až o 40% a úroveň erytému klesla až o 35%.

Dokonalá starostlivosť pred a po kožných pílingoch, implantácii dermálnych výplní a estetických zákrokoch

Preukázaná penetrácia nízkomolekulárnej kyseliny hyalúronovej do dermy robí z produktov Forlle’d neinvazívnu alternatívu k invazívnym postupom (napr. biorevitalizácia či mezoterapia) a predlžuje účinok dermálnych výplní. Produkty Forlle’d tiež pomáhajú pripraviť pokožku na estetické operácie a skrátiť následné rehabilitačné obdobie, pomáhajú rýchlo obnoviť elasticitu pokožky, urýchliť proces hojenia a regulujú proces tvorby jaziev.

Jedinečné skrášľovacie balíčky

Všetky produkty Forlle’d sú vzhľadom na svoje zloženie vzájomne kompatiblné, čo umožňuje odborníkom na krásu pripraviť jedinečné skrášľovacie balíčky šité klientom na mieru.

Ponuka produktov

Hyalogy Alfa Sérum

Sérum pre ochabnutú pokožku

 

Hyalogy α

 • regenerácia a zlepšená štruktúra pleti
 • biostimulácia a prevencia starnutia
 • redukcia jemných čiar a vrások
 • vypnutie a spevnenie kontúr tváre

 

Indikácie: Všetky typy pleti, ovisnutá pokožka, jemné čiary a vrásky, zmeny pokožky súvisiace s vekom, nedostatok elasticity, ochabnutá pokožka, predĺženie výsledkov mezoterapie, ako starostlivosť po estetickom zákroku a na zlepšenie účinnosti dermálnych výplní.

 

Cena: 268,80 €

Hyalogy Beta Sérum

Sérum na redukciu mimických vrások

 

Hyalogy ß Sérum

 • redukcia vejárovitých a mimických vrások
 • vypnutie pokožky
 • stimulácia buniek a regenerácia

 

Indikácie: Jemné čiary, vrásky (mimické aj vejárovité vrásky), ako starostlivosť po estetickom zákroku a na zlepšenie účinnosti dermálnych výplní, všetky typy pleti.

 

Cena: 182,40 €

FORLLE'D Hyalogy BW Concentrate

Hyalogy BW Concentrate

Bieliacie sérum pre všetky typy pleti

 

Hyalogy BW Concentrate

 • zosvetlenie existujúcich pigmentových škvŕn
 • prevencia pigmentácie
 • optimalizácia procesu keratinizácie
 • intenzívna hydratácia
 • antioxidačná ochrana

 

Indikácie: Pigmentácia kože, vhodné na samostatné bielenie alebo po profesionálnom bielení.

Cena: – €

FORLLE'D Hyalogy BW Night cream

Hyalogy BW Night cream

Bieliaci nočný krém

 

Hyalogy BW Night cream

 • zlepšenie jednotnosti farieb pleti
 • protizápalový efekt
 • prevencia pigmentácie
 • redukcia hyperkeratózy
 • prevencia prejavov starnutia

 

Indikácie: Pokožka s pigmentovými škvrnami a nerovnomerným sfarbením: vhodné na samostatné bielenie, alebo po profesionálnom bielení.

Cena: – €

FORLLE'D Hyalogy Creamy Wash

Hyalogy Creamy Wash

Druhá fáza čistenia

 

Hyalogy Creamy Wash

 • druhá fáza čistenia pleti
 • ruzpúšťa povrchové nečistoty
 • upokojenie a výživa
 • hydratácia a regenerácia buniek

 

Indikácie: Suchá, dehydrovaná a precitlivelá pokožka náchylná k začevenaniu.

 

Cena: 100,80 €

FORLLE'D Hyalogy Daily and Nightly Cream for Eyes

Hyalogy Daily and Nightly Cream for Eyes

Univerzály omladzujúci očný krém

 

Hyalogy Daily and Nightly Cream for Eyes

 • vyživuje, upokojuje a zvlhčuje
 • redukcia a prevencia jemných línií a reštrukturalizácia pleti
 • antioxidačná ochrana
 • napomáha k zosvtelniu pleti a vyrovnáva jej tón
 • posilňuje riasy, stimuluje ich rast

 

Indikácie: Všetky typy pleti, odporúča sa predovšetkým pre suchú a dehydratovanú pokožku, pokožku s prvými známkami starnutia, vejárovité vrásky, tmavé kruhy pod očami.

 

Cena: – €

FORLLE'D Hyalogy FH Essense

Hyalogy FH Essense

Sérum proti vráskam na zrelú pleť

 

Hyalogy FH Essense

 • silný protistarnúci efekt
 • redukcia hlbokých vrások
 • stimulácia a regenerácia buniek
 • antioxidačný účinok
 • anti-kuperózny efekt
 • efekt na posilnenie krvných ciev

 

Indikácie: Zrelá pokožka, hlboké vrásky, zmeny pokožky súvisiace s vekom, nedostatok elasticity, ochabnutá pokožka, začervenanie a s vekom súvisiaca kuperóza, nevyvážená tvorba kožného mazu, predĺženie výsledkov mezoterapie, ako starostlivosť po estetickom zákroku a na zlepšenie účinnosti dermálnych výplní.

 

Cena: 278,40 €

FORLLE'D Hyalogy Lift Cream

Hyalogy Lift Cream

Krém na tvár s efektom vypnutia pokožky

 

Hyalogy Lift Cream

 • spevnenie a vypnutie pokožky
 • redukcia vrások
 • hydratácia a antioxidačná ochrana
 • omladenie pokožky a prevencia predčasného starnutia

 

Cena: 264,00 €

FORLLE'D Hyalogy P-effect Basing Emulsion

Hyalogy P-effect Basing Emulsion

Ľahký denný krém

 

Hyalogy P-effect Basing Emulsion

 • zjemnenie a výživa pokožky
 • hydratácia a ochrana pred stratou vody
 • imonomodelácia a regenerácia pokožky
 • perfektný podklad pod make-up

 

Indikácie: Všetky typy pleti.

 

Cena: 168,00 €

FORLLE'D Hyalogy P-effect Clearance Cleansing

Hyalogy P-effect Clearance Cleansing

Prípravok na čistenie pleti – prvá fáza

 

Hyalogy P-effect Clearance Cleansing

 • prvá fáza čistenia pleti
 • rozpúšťa mastné nečistoty
 • hĺbkovo čistí póry
 • obnovuje hydrolipidovú bariéru
 • jemné odstránenie mŕtvych buniek
 • odstránenie make-upu

 

Indikácie: Všetky typy pleti, zvlášť účinné na hrubú pleť so sklonom k tvorbe šupiniek, keratóz, komedómov.

 

Cena: 72,00 €

FORLLE'D Hyalogy P-effect Essence

Hyalogy P-effect Essence

Hydratačné sérum proti vráskam

 

Hyalogy P-effect Essence

 • intenzívna hydratácia a biostimulácia
 • obnova optimálnej úrovne hydratácie pokožky
 • stimulácia a regenerácia buniek
 • vypnutie pokožky
 • zlepšenie metabolizmu pokožky

 

Indikácie: Pokožka s príznakmi starnutia, pigmentácia, unavená, matná a vystresovaná pokožka, nedostatok elasticity, dehydrovaná pokožka, jemné línie a vrásky, ovisnutá pokožka, predĺženie výsledkov mezoterapie, ako starostlivosť po estetickom zákroku a na zlepšenie účinnosti dermálnych výplní. Všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej.

 

Cena: 283,20 €

FORLLE'D Hyalogy P-effect Nourishing Cream

Hyalogy P-effect Nourishing Cream

Jemný vyživujúci krém

 

Hyalogy P-effect Nourishing Cream

 • výživa a zjemnenie pokožky
 • okamžitá hydratácia a upokojenie pokožky
 • regenerácia buniek
 • antioxidačná ochrana
 • spevnenie a vypnutie pokožky

 

Indikácie: Všetky typy pleti. Denný krém v chladnom počasí, nočný krém na každodenné použitie. Zvlášť odporúčaný pre suchú, dehytratovanú a citlivú pokožku.

 

Cena: 158,40 €

FORLLE'D Hyalogy P-effect peeling lotion

Hyalogy P-effect Peeling Lotion

Jemná exofoliačná pleťová voda

 

Hyalogy P-effect Peeling Lotion

 • jemný peeling a obnovenie buniek
 • biostimulácia a syntéza kolagénu
 • protizápalové a antibakteriálne účinky
 • imunomodulácia a antioxidačná ochrana
 • hydratácia a rozjasnenie

 

Indikácie: Všetky typy pleti, vrátane citlivej, pokožka trpiaca hyperkeratózou, svrbenie a opuch kože, pokožka náchylná na zápaly, matná a vystresovaná pokožka, pokožka náchylná na začervenanie, starnúca pokožka, pokožka fajčiarova obyvateľov miest, predĺženie výsledkov mezoterapia, vhodné aj ako príprava na estetický zákrok.

 

Cena: – €

FORLLE'D Hyalogy P-effect Re-purerance Wash

Hyalogy P-effect Re-purerance Wash

Na čistenie pleti, druhá fáza

 

Hyalogy P-effect Re-purance Wash

 • druhá fáza čistenia pleti
 • rozpúšťa povrchové nečistoty
 • regenerácia a protizápalový účinok

 

Indikácie: Všetky typy pleti, zvlášť účinné na hrubú pleť so sklonom k tvorbe šupiniek, keratózy, komedónov a zápalov.

 

Cena: 76,80 €

FORLLE'D Hyalogy P-effect Refining Lotion

Hyalogy P-effect Refining Lotion

Hĺbkovo vyživujúca pleťová voda

 

Hyalogy P-effect Refining Lotion

 • denná starostlivosť proti starnutiu
 • antioxidačná ochrana
 • intenzívna hydratácia
 • jemné vypínanie a spevnenie pokožky
 • intenzívne dopĺňa účinok iných sér FORLLE´D

 

Indikácie: Všetky typy pleti, vrátane citlivej, vzlášť odporúčaná pre dehydrovanú pokožku, pokožku s príznakmi ptózy pokožku náchylnú na začervenanie a kuperózu, pokožku s jemnými líniami a vráskami, matnú a vystresovanú pokožku, predĺženie výsledkov mezoterapie, ako starostlivosť po estetickom zákroku a na zlepšenie účinnosti dermálnych výplní.

 

Cena: 96,00 €

FORLLE'D Hyalogy P-effect Reliance Gel

Hyalogy P-effect Reliance Gel

Intenzívne hydratujúci gél

 

Hyalogy P-effect Reliance Gel

 • okamžitá hĺbková hydratácia
 • redukcia vrások a jemných čiar
 • spevnenie a vypnutie pokožky
 • upokojenie a zlepšená pružnosť pokožky
 • osvieženie a rozjasnenie pokožky

 

Indikácie: Ťažko dehydrovaná pokožka, strata elasticity, jemné čiary a vrásky, známky predčasného starnutia, pokožka náchylná na začervenanie, predĺženie výsledkov mezoterapie, ako starostlivosť po estetickom zákroku a na zlepšenie účinnosti dermálnych výplní.

 

Cena: 115,20 €

FORLLE'D Hyalogy P-effect UV Protector SPF 25 PA++

Hyalogy P-effect UV Protector SPF 25 PA++

Opaľovací krém

 

Hyalogy P-effect UV Protector SPF 25 PA++

 • minerálna ochrana proti UVA a UVB lúčom
 • stimulácia a hydratácia buniek
 • antioxidačná ochrana
 • bojuje proti pigmentácií a bieli

 

Indikácie: Opaľovanie, podnebie s aktívnym slnečným žiarením, ochrana po peelingu a iných abrazívnych procedúrach, pre všetky typy pleti, vrátane precitlivelej a so sklonom k alergickým reakciám.

 

Cena: – €

FORLLE'D Hyalogy Platinum Essence

Hyalogy Platinum Essence

Platinové antioxidačné sérum

 

Hyalogy Platinum Essence

 • intenzívna antioxidačná ochrana
 • regenerácia pokožky
 • detoxikácia
 • bielenie a antipigmentácia
 • redukcia jemných línií a vrások
 • protizápalový účinok
 • jemné línie a vrásky

 

Indikácie: Všetky typy pleti, pokožka s príznakmi starnutia, pigmentácia, unavená, matná a vystresovaná pokožka, nedostatok elasticity, pokožka náchylná na zápaly, vrásky, predĺženie výsledkov mezoterapie, ako staroslivosť po estetickom zákroku a na zlepšenie účinnosti dermálnych výplní.

 

Cena: 144,00 €

FORLLE'D Hyalogy Platinum Eye Cream

Hyalogy Platinum Eye Cream

Antioxidačný očný krém

 

Hyalogy P-effect UV Protector SPF 25 PA++

 • silná antioxidačná ochrana
 • bojuje proti pigmentácií a bieli
 • detoxikácia a prevencia opuchov
 • vyživuje, upokojuje a zvlhčuje
 • antiglykačný účinok

 

Indikácie: Pokožka okolo očí s príznakmi starnutia a fotostarnutia, pigmentácia, suchá a dehydratovaná koža, vystresovaná pokožka.

 

Cena: – €

FORLLE'D Hyalogy Platinum Face Cream

Hyalogy Platinum Face Cream

Antioxidačný krém na tvár

 

Hyalogy Platinum Face Cream

 • silná antioxidačná ochrana
 • redukcia pigmentácie a rozjasnenie
 • hydratácia a výživa
 • prevencia predčasného starnutia

 

Indikácie: Zrelá a starnúca pokožka, pigmentácia, pokožka vykazujúca znaky fotostarnutia, suchá a dehydrovaná pokožka, vystresovaná pokožka, jemné čiary a vrásky.

 

Cena: 220,80 €

FORLLE'D Hyalogy Platinum Lotion

Hyalogy Platinum Lotion

Hĺbkovo vyživujúca pleťová voda

 

Hyalogy Platinum Lotion

 • denná prevencia fotostarnutia
 • antioxidačná ochrana
 • prevencia pigmentácie
 • hydratácia a protizápalové účinky
 • intenzívne dopĺňa účinky iných sér FORLLE´D

 

Indikácie: Nežiadúca pigmentácia, matná a vystresovaná pokožka, pokožka strácajúca elasticitu, mastná pokožka, predĺženie výsledkov mezoterapie, ako starostlivosť po estetickom zákroku a na zlepšenie účinnosti dermálnych výplní. Všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej.

Cena: 105,60 €

FORLLE'D Hyalogy Protective Cream for Lips

Hyalogy Protective Cream for Lips

Regeneračný krém na pery

 

Hyalogy Protective Cream for Lips

 • vyrovnáva úroveň hydratácie pokožky
 • intenzívne zjemnenie a výživa
 • imunomodulácia a regenerácia buniek
 • zachováva kontúry pier
 • zvyšuje objem pier

 

Indikácie: Dehydratovaná a suchá pokožky, svrbenie a opuch pokožky, strata elasticity, úzke a tenké pery, zlepšenie účinnosti dermálneho plniva.

 

Cena: – €

FORLLE'D Hyalogy Remover for Point Make-up

Hyalogy Remover for Point Make-up

Dvojfázový odličovač odolného make-upu

 

Hyalogy Remover for Point Make-up

 • denné odstraňovanie make-upu
 • jemné čistenie povrchu pokožky
 • prevencia jemných čiar a vejárovitých vrások
 • prevencia tvorby mílií
 • prevencia opuchu kože / edém /
 • prevencia tmavých kruhov okolo očí

 

Indikácie: Očné líčidlá vrátane vodeodolných, líčidlá pier, tenká koža v periorbitálnej oblasti, vejárovité vrásky, mílie okolo očí, koža náchylná k opuchom, všetky typy pleti.

Cena: 100,80 €

FORLLE'D Hyalogy VC Essence

Hyalogy VC Essence

Bieliace sérum s vitamínom C

 

Hyalogy VC Essence

 • bielenie a regulácia pigmentácie
 • imunostimulácia a antioxidačná ochrana
 • stimulácia a regenerácia buniek
 • detoxikácia a protizápalové účinky
 • regenerácia a obnova štruktúry pokožky

 

Indikácie:  Pigmentácia, tmavé škvrny, nevyvážený  tón pleti, matná a vystresovaná pokožka, ovísajúca pokožka, mastná pokožka, pokožka náchylná k zápalom, známky po akné, pokožka náchylná na začervenanie a kuperózu, opuchy, pokožka fajčiarov.

Cena: 105,60 €

FORLLE'D Hyalogy VCIP Cream

Hyalogy VCIP Cream

Rozjasňujúci krém s vitamínom C

 

Hyalogy VCIP Cream

 • rozjasňuje pokožku a zlepšuje jej štruktúru
 • imunomodelácia a antioxidačná ochrana
 • hydratácia

 

Indikácie: Pokožka s príznakmi fotostarnutia a pigmentácie, tmavé škvrny, nevýrazný tón pleti, predčané starnutie pokožky. Pre všetky typy pleti.

 

Cena: 254,40 €

FORLLE'D Hyalogy VK Essence

Hyalogy VK Essence

Sérum proti začervenaniu a kuperóze

 

Hyalogy VK Essence

 • upokojenie pokožky
 • zabraňuje začervenaniu a kuperóze
 • znižuje citlivosť pokožky
 • hydratuje a reguluje mieru hydratácie

 

Indikácie:  Sčervenanie pokožky a kuperóza, krehká a tenká, precitlivelá pokožka so sklonom k alergickým reakciám, podráždená pokožka, ovisnutá pokožka, pokožka s viditeľnými krvnými cievami. Všetky typy pleti.

Cena: 153,60 €