Plné pery na počkanie

Domov / Blog / Plné pery na počkanie

AJD esthetic clinic - nástrahy nekvalitných materiálov

Zmyselné, plné pery priam stvorené k bozkávaniu. Ruku na srdce, ktorá žena by po nich netúžila. Ako to však už býva, nie každá dostala do vienka túto prednosť. Netreba však zúfať. Božské pery a lá Angelina Jolie môžete získať na počkanie. 

Naše pery sú najsilnejšia erotogénna zóna. V perách máme obrovské množstvo nervových zakončení, ktoré vysielajú pozitívne vzruchy do nášho mozgu, čo následne spôsobuje radosť a uspokojenie. Z amerických výskumov dokonca vyplýva, že v top prvej trojke – čo si muži všimnú na ženách ako prvé – figurujú práve pery.

Každá môže mať zmyselné pery

Plné, symetrické pery dokážu s celkovým dojmom tváre urobiť zázraky a zvýšiť sebavedomie a zabezpečia nositeľke nejeden kompliment. Ako sa teda dostať k takým perám? Zabudnite na babské rady typu peeling pier kefkou, či všakovaké vákuové pomôcky, ktoré pery iba zbytočne namáhajú. Kľúčom k dokonalým perám je kyselina hyalurónová. Tento výplňový materiál sa vpichuje priamo do pier, ktoré následne dostanú objem, hydratáciu a krásny tvar. 

Čo musíte vedieť pred modeláciou pier?

Nájdite si skúseného doktora

Svoje pery zverte iba odborníkovi, vyhnete sa tak nepeknému prekvapeniu. Vyhľadajte si referencie, pozrite si skúsenosti iných žien, ktoré procedúry už podstúpili. V žiadnom prípade si nenechajte pery zväčšovať u kozmetičky. Výplň pier patrí do rúk skúseného lekára, ktorý presne vie ako postupovať a koľko materiálu je potrebné použiť.

Majte reálne očakávania

Ak máte svoje vysnívané pery a myslíte si, že stačí prísť do ambulancie s obrázkom, estetická medicína funguje trochu inak. Odborníci apelujú, že klienti by mali mať pred zákrokom reálne očakávania – nie vždy sa dá dosiahnuť presne taký efekt po akom oni túžia. Výsledok závisí od toho, aké majú svoje prirodzené pery, od množstva použitého materiálu, od značky materiálu a napr. aj od životného štýlu klienta. 

Značka materiálu a technika zväčšenia sú dôležité

Dnes je už veľa spôsobov a techník modelácie pier – všetko závisí najmä od toho na čom sa lekár so svojim klientom dohodne. Pery sa dajú modelovať buď injekčne alebo kanylou. To, ktorá technika na zväčšenie daných pier bude použitá rozhodne najmä lekár na základe svojich skúseností. Pri injekčnej aplikácii sa lekár vie viac vyhrať s detailmi, čo sa s kanylovou technikou niekedy dosiahnuť nedá. Na druhej strane, kanyla je menej riziková čo sa týka vzniku malých modrín. Pri použití kanyly je aj menej vpichov ako pri aplikácii ihlou, z toho vyplýva menšie riziko infikovania vpichov. 

Dôležitá je konzultácia pred zákrokom, pri ktorej by ste sa mali zaujímať aj o použitý materiál. Dlhodobo sa na výplň pier používa kyselina hyalurónová, ktorá je prirodzenou súčasťou tela. K jedným z najlepších materiálov na trhu patrí Juvederm. Táto značka je obľúbená u skúsených odborníkov, pretože sa s ňou jednoducho pracuje, vytvára krásny prirodzený efekt a pery maximálne hydratuje.

Ošetrenie trvá krátko, efekt sa dostaví ihneď

Modelácia pier patrí k časovo nenáročným zákrokom. Po konzultácii a dohode medzi doktorom a klientom prichádza na rad aplikácia. Ako prvé sa na pery nanesie anestetický krém, ktorý tlmí citlivosť pier na vpich. Následne skúsený odborník aplikuje kyselinu hyalurónovú. Celý zákrok trvá od 10 do 30 minút – podľa náročnosti. Opuch či malé modrinky sú minimálne a celkovo zmiznú do 2 týždňov. Po aplikácii sa neodporúča nanášanie rúžov a pomád, bozkávanie ani pitie zo spoločných pohárov, či fliaš. Taktiež by ste nemali aspoň 24 hodín cvičiť a týždeň sa vyhýbať saune, prípadne soláriu. Klientka však hneď po aplikácii môže vykonávať bežné činnosti. 

Aké trendy momentálne letia?

Na to sme sa opýtali MUDr. Alexandra Ďurinová: “Zo strany klientov sú rôzne požiadavky, napr. mnohí si želajú len veľmi decentné zväčšenie pier, niektorí len hydratáciu, naopak veľa mladých žien a taktiež aj mužov túži po veľkom objeme. Asi najnovšia a momentálne veľmi populárna metóda je tzv. Russian lips. Je to spôsob zväčšenia pier, kedy sa snažíme skôr o rozšírenie červene do výšky, než o objem, čím dosiahneme viac prirodzený efekt a vyhneme sa čím ďalej tým viac nepopulárnemu vytvoreniu tzv. Duck face.”

Ak nad zväčšením pier uvažujete, objednajte sa na konzultáciu na klinike AJD.

Rezervácie

Chcete sa objednať?

  Kontakt

  Kde nás nájdete?

  Dohodnite si svoju konzultáciu ešte dnes. Telefonicky alebo osobne, bez čakania. Ak sa rozhodnete pre zákrok na našej klinike, konzultáciu s pani doktorkou máte zadarmo!

  Lipová 20, Spišská Nová Ves
  info@ajd.sk
  0909 11 90 90

  Buďte informovaní o našich akciách,
  novinkách a zaujímavostiach.

  Pridaj komentár

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Post comment